Protestantse Gemeente Dreischor-Noordgouwe

vrijdag 22 augustus 2025

André Knevel, orgel en Liselotte Rokyta, panfluit

Datum: 
 vrijdag 22 augustus 2025
Tijdstip: 
 20:00
Locatie: 
 Adriaanskerk Dreischor
Prijs: 
 € 5,00

Er vindt een bijzonder concert plaats met de internationaal gerenommeerde organist André Knevel en de virtuoze panfluitiste Liselotte Rokyta. Dit unieke muzikale duo neemt het publiek mee op een reis vol expressie, verstilling en muzikale verfijning.
Met hun indrukwekkende samenspel brengen Knevel en Rokyta een gevarieerd programma waarin klassieke meesterwerken, spirituele muziek en Oost-Europese klanken samenkomen. De warme, expressieve klank van de panfluit in combinatie met het rijke geluid van het orgel zorgt voor een ongeëvenaarde concertervaring.
De inmiddels 75-jarige André Knevel, geboren in Nederland en al jarenlang woonachtig in Canada, staat bekend om zijn virtuoze orgelspel en zijn interpretaties van zowel klassieke als geestelijke muziek. Liselotte Rokyta, woonachtig in Tsjechië, is een meesterpanfluitiste die haar masterclass volgde bij de grote Georgische panfluitist Gheorghe Zamfir. Samen vormen zij een duo dat op podia in binnen- en buitenland diepe indruk maakt.

Reserveren is mogelijk via secretariaat@vriendenadriaanskerk.nl

terug
 



Protestantse Gemeente Dreischor-Noordgouwe

Doopvont Noordgouwe

Protestantse Gemeente Dreischor-Noordgouwe is een samenwerkingsverband van de Protestantse Gemeente Dreischor en de Protestantse Gemeente Noordgouwe.